İstanbul Lokma Dağıtımı

Bahçelievler Hayır Lokması

Bahçelievler Hayır Lokması

Hayır lokması Bahçelievler gereksiniminiz için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Bahçelievler hayır lokması hizmetiyle de isminden söz ettiren firmamız; tüm İstanbul ilçelerinde hizmet sağlamasıyla sektördeki farkını ortaya koyuyor. Yenibosna lokmacı gibi ihtiyaçlarınız için Bahçelievler lokmacı firmamızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler İstanbul Lokmacı

Bahçelievler lokmacı firması; her türlü hayır işleri için lokma döktürmek isteyenlere kusursuz hizmet sunuyor. Lokma, un, tuz, kuru maya, su ve şeker gibi malzemelerle elde edilir. Eskiden yalnızca saray erbabı tarafından tüketilen bu özel tatlı, ilerleyen zamanlarda halk arasında da yaygın hale gelmiştir. Esasen bir çeşit tatlı türü olan lokma, normalde İzmir iline özgü olarak bilinir. Ancak ülkemizin tüm kentlerinde lokma yaygın bir tatlı türüdür. İzmir lokması şeklinde tanınsa da lokmanın İstanbul kentinde de son derece yaygın olduğunu bilmekteyiz. Eski zamanlardan bu yana varlığını sürdüren lokma tatlısı, yalnızca ülkemizde değil, dünya çapında da popüler bir tatlıdır. Özellikle Yunanistan ve Arabistan’da lokmanın ünü meşhurdur.

Bahçelievler İstanbul lokmacı hizmeti ile dökülen lokmalar pek çok nedenden dolayı gerçekleşebilir. Örneğin, bir adağının gerçekleşmesi sebebi ile insanlar lokma döktürebilirler. Düğün, nişan, söz ve sünnet gibi nedenlerden ötürü de lokma döktürme ve dağıtımı gerçekleşmektedir. Lokma dağıtımının en yaygın nedenlerinden biri de vefat sebebiyle olmaktadır. Bir yakını vefat eden kimseler, o kişinin hayrına lokma döktürme hizmeti almaktadırlar. Bu sayede lokmayı döktüren de lokmayı tüketen kimseler de sevap kazanmaktadır diyebiliriz.

Hayır Lokması

Bahçelievler hayır lokması, esasen temelde iki farklı türde bulunmaktadır. Bunlardan birincisi İzmir lokma ismi ile bilinmektedir. İzmir lokma bir çay bardağının ağız kısmı büyüklüğünde olur. Bu lokma türünün ortası oyuk şekildedir. İzmir lokmasının dağıtımı ve servisi sırasında 3 ya da 4 adet lokma tabağa konur. Bir diğer lokma çeşidi ise saray lokmasıdır. Osmanlı zamanından bu yana varlığını sürdüren bu lokma çeşidi ise İzmir lokmaya oranla daha küçük bir boyuta sahiptir. İzmir lokmadan daha küçük boyutta olan saray lokmasının aslında iri bir zeytin tanesi büyüklüğünde olduğunu söylememiz mümkündür. Bu lokmanın ortası oyuk değildir. Ancak İzmir lokmasında yuvarlık bir delik bulunmaktadır. Saray lokması kürdana batırılarak tüketilebilir. Ayrıca saray lokmasının servisi de İzmir lokmaya göre değişmektedir. Çünkü saray lokma dağıtımı esnasında tabaklara 6-8 arasında lokma ilave edilip bu şekilde dağıtımı yapılmaktadır diyebiliriz.

Bahçelievler Lokma Arabası

Lokmacı Bahçelievler hizmetimiz, Bahçelievler lokma arabası ile gerçekleşmektedir. Anlaşılan miktarda lokmanın döküldüğü ve dağıtımının gerçekleştiği araçlarımız, cami ve okul önlerinde, kalabalık cadde kenarlarında beklemektedir. Eğer herhangi bir etkinlik için lokma döktürmek istiyorsanız da ilgili etkinlik alanına gelen aracımız, lokma dökme ve dağıtım hizmetini sağlamaktadır. İstanbul Bahçelievler lokmacı hizmetimiz, iş yeri açılışı, sünnet, düğün, nişan, düğün gibi etkinlikler için de ilgili alanda döktürülmektedir.

Bahçelievler Hayır Lokması Fiyatları

Bahçelievler hayır lokması fiyatları, hayır yapmak istediğiniz lokma fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bütçe dostu fiyatlarla sektörde varlığını sürdüren firmamız son derece ekonomik fiyatlarla lokma hayrı yapmanızı sağlamaktadır. İster hayır amacıyla isterseniz de başka bir nedenle lokma döktürmek istiyor olun, bütçenize uygun olan lokma fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Düşük bütçeyle de kaliteli hizmet almanın diğer adı olan firmamız, müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Bütçeniz her ne olursa olsun bizimle iletişim kurarak, siz de hayır lokması hizmetimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Size uygun bir hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.