İstanbul Lokma Dağıtımı

İstanbul Hayır Lokması

hayır lokması cenaze, mevlid kandili, ramazan ayı, düğün, sünnet, nişan, hayır yemeği, toplantı ve açılış için lokma döktürme

İstanbul Hayır Lokması olarak, ugun fiyatlarla Hayır lokması döktürme, Lokma dağıtmı, lokma arabası kiralama ve İstanbul Lokmacı hizmetlerini vermekteyiz. İstanbul’da hayır lokması dağıtımında lokma hayırlarınızın yapımından dağıtımına her konuda en özen gösteren firmayız.

İstanbul Hayır Lokması ile Cuma Günü Cami Önünde Lokma Dağıtımı

İstanbul Hayır Lokması, Lokma hayırlarınızda birinci sınıf malzeme kullanarak kaliteli lezzetli çıtır İzmir lokma yapmaktdır. Geleneksel biçimde hijyenik koşullarda Kur’an tilaveti ile birlikte İstanbul’da tüm ilçelerde Camilerin önünde, Cuma çıkışı, kandil mevlit, dini veya düğün, kutlama, nikah, hayır yemeklerinde hayırlara vesile olarak lokma tatlısı, hayır lokması ve izmir lokma ikramı yapmaktadır.

İstanbul Lokma Döktürme Fiyatı ve Lokma Arabası Kiralama Fiyatı Nedir?

İstanbul Hayır Lokması, uygun lokma döktürme fiyatları sunmaktadır. Kişi başı lokma fiyatı dağıtmak istediğiniz lokma fiyatına göre değişmekte olup adet arttıkça lokma fiyatı düşmektedir. Cuma için en az 2000 kişilik lokma dağıtımı yapılmaktadır. Lokma fiyatlarımız için  detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz 0546 110 35 35.

İstanbul’da Hangi ilçelerde Hayır Lokması Döktürme Hizmeti Veriyoruz?

Adalar, Arnavutköy, Ataşehi̇r, Avcilar, Bağcilar, Bahçeli̇evler, Bakirköy, Başakşehi̇r, Bayrampaşa, Beşi̇ktaş, Beykoz, Beyli̇kdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fati̇h, Gazi̇osmanpaşa, Güngören, Kadiköy, Kağithane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendi̇k, Sancaktepe, Sariyer, Si̇li̇vri̇, Sultanbeyli̇, Sultangazi̇, Şi̇le, Şi̇şli̇, Tuzla, Ümrani̇ye, Üsküdar, Zeyti̇nburnu ilçelerine lokma döktürme hizmeti sunmaktayız.

Şehit ve Gazi Aileleri için Lokma Dağıtımı

Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Regaip Kandili’nde Bayrampaşa’da vatandaşlara lokma ikramında bulundu. İstanbul Hayır Lokması

İstanbul Hayır Lokması – İSTANBUL (İHA) – İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Regaip Kandili’nde Bayrampaşa’da vatandaşlara lokma ikramında bulundu.

İstanbul Şehit ve Gazi Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Regaip Kandili’nde Bayrampaşa Merkez Camii önünde lokma dağıttı. Vatan uğruna hayatlarını kaybeden şehit düşen ve yaralanan gazileri anmak ve Regaip Kandili sebebiyle gerçekleşen etkinliğe vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

En iyi Lokma Tatlası ve Çıtır İzmir Lokma İkramı

İstanbul kalabalık bir şehir olması nedeniyle evlerde lokma pişirip bunları kalabalık kitlelere dağıtmak ikram etmek zordur. Bu zorluk nedeniyle Osmanlı döneminde bile Lokma Tatlası, Hayır Lokması dağıtımı Lokmacı tarafından yapılmaktaydı. Hayır lokması döktürmek istediğinizde iki çeşit lokma karşınıza çıkmaktadır.

İzmir Lokma bir hayır lokması ve lokma tatlısı çeşidi olup halka şeklinde yapılır ve saray lokmasına göre biraz daha büyüktür. Çıtır İzmir Lokması için kullanılan un, lokmanın yapılış tekniği ve pişirilme tekniği ayrıca şerbetlenme şekli çok önemlidir. Biz Hayrat Hayır Lokması olarak lezzetli çıtır İzmir Lokması ikramını hayır severler adına istenilen konumda ve saatte yapmaktayız.

Lokma Arabası Nedir Lokma dağıtımı için ne geerekmektedir?

Lokma arabası, lokma yapımı için özel tasarlanmış lokma hamuru ve pişirme için özel aletler, Hayır Lokması için istediğiniz yazıyı yansıtan led tabela ve iki adet geleneksel kıyafetlerle güler yüzlü lokma dağıtmı yapacak profesyonel personel bulunmaktadır.

Lokma dağıtımı için öncelikle İstanbul’da hangi adreste ve hangi saatte lokma döktürmek istediğinizi öğreniyoruz. Kaç kişilik lokma döktürmek istediğinize göre fiyatı belirleyip lokma dağıtımını kimin için yapmak istediğinizi de öğrendikten sonra lokma dağıtımını yapmaktayız. Lokma Arabası kiralama hizmeti için ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul’un her ilçesine Lokma Dağıtımı hizmeti

İstanbul Hayır Lokması, yılların verdiği deneyim, profesyonel çalışanları ve lokma arabası filosu ile İstanbul’da tüm ilçe sokak cami önlerinde dağıtım imkanı sunmaktadır. İsterseniz Eyüp Sultan gibi güzide mekanlarımızda isterseniz mahallenizde, Camileriniz önünde Lokma ikramında bulunun. Kaliteli, özenle hazırlanmış lokma döktürme ve lokma dağıtımı için firmamız her zaman hizmetinizde olacaktır.