İstanbul Lokma Dağıtımı

Beylikdüzü Hayır Lokması

Beylikdüzü Hayır Lokması

Beylikdüzü hayır lokması ve Beylikdüzü lokma hizmeti arayanlar için en iyi hizmeti sunuyoruz. Beylikdüzü çikolatalı lokma ve geleneksel lokma hizmetimiz ile sektörde fark yaratıyoruz. Lokma arabası Beylikdüzü hizmetimizle daima yanınızdayız. Siz de eğer lokmacı arıyorsanız; bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hayır Lokması

Beylikdüzü İstanbul Lokmacı

İstanbul Beylikdüzü lokmacı hizmeti pek çok nedenden dolayı tercih edilebilir. Beylikdüzü hayır lokması, hayır yapmak amacıyla dökülebileceği gibi, özel günlerden dolayı da tercih edilebilir. Beylikdüzü İstanbul lokmacı hizmetimiz İstanbul kentinin bütün ilçeleri için geçerlidir. Hayır lokması, genellikle ölen bir kişinin ardından döktürülür. Bununla beraber bir adağın yerine getirilmesi, düğün, nişan, söz ve sünnet gibi etkinlikler için de döktürülebilir. Lokma ülkemiz kültüründe önemli bir yere sahiptir. Lokmayı tüketen de döktüren de sevap kazanır.

Un, tuz, şeker ve mayanın birleştirilmesi sonucu elde edilen bir hamurdan yapılan lokma tatlısı, ideal kıvamda kızartılır ve sonrasında koyu kıvamlı şerbetle birleştirilir. Böylece lokma tatlısı oluşturulmuş olur. Lokma, Osmanlı zamanından bu yana varlığını sürdüren bir tatlıdır. O zamanlarda sadece saray halkının tükettiği özel bir yiyecek olan lokma, ilerleyen yıllarda herkes tarafından tüketilen ve bilinen bir tatlı olmuştur. Ülkemizin tüm kentlerinde bu tatlı meşhurdur. Ayrıca lokma tatlısı sadece Türkiye’de değil Arabistan ve Yunanistan gibi ülkelerde de bilinen bir tatlıdır.

İzmir Lokması

Beylikdüzü Lokmacı Arabası

Beylikdüzü lokma arabası önünde kuyruklar oluşturan insanlar, Beylikdüzü lokmacı dağıtımından yararlanmak isterler. Beylikdüzü hayır lokması için araçlar genellikle kalabalık alanlarda konumlanır. Bu ağırlıklı olarak okul çevresi, camii çıkışları, işlek cadde kenarları olur. İsteğe göre farklı bir yerde de lokma döküm ve dağıtım hizmeti sunulabilir. Lokma temelde iki çeşittir. İzmir lokma üçerli veya dörderli şekilde servis yapılır. Diğer lokma çeşidi olan saray lokması ise altı-yedi olacak biçimde servis edilir.

Beylikdüzü Hayır Lokması Fiyatları

Beylikdüzü hayır lokması fiyatları, dökülen lokma sayısına göre değişir. Beylikdüzü hayır lokmacısı hizmeti sağlayan şirketimiz bütçe dostu fiyatlar ile lokma döktürme ve dağıtım faaliyetlerine devam etmektedir. Lokma fiyatı ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.